Čistá voda chutná lépe
Čistá voda chutná lépe
Vychutnejte si kohoutkovou vodu bez pachuti chloru a jedovatých trihalomethanů z chlorace vody v klidu domova a bez obav.
Sbohem znečišťujícím látkám
Sbohem znečišťujícím látkám
Voda z kohoutku vykazuje stále se zhoršující kvalitu, a může obsahovat škodlivé látky. Těmi nejnebezpečnějšími jsou trihalomethany-chlorované organické látky, které vznikají při dezinfekci vody.
10x větší účinnost
10x větší účinnost
Oproti filtrům na bázi aktivního uhlí má filtrační systém AQUA VIVA 10x rychlejší průtok a stačí mu tak kratší doba pro odstranění škodlivin. Podložené měření na produktovém listě, zpráva z TUL.
Znovu nezarůstá bakteriemi
Znovu nezarůstá bakteriemi
Testování ukázalo, že uhlíkové filtry již po 14 dnech začnou znovu zarůstat bakteriemi. Náš filtr nezarůstá. Ze zachycených škodlivin tak nevznikají nové, které kontaminují již přefiltrovanou vodu.
  • AQUA VIVA filtrační kartuš
  • Doprava zdarma
 • Aqua Viva výměnná kartuš je patentovaný výrobek české společnosti Art Carbon, který zajistí kdekoli je to třeba tu nejčistší kohoutkovou vodu bez kontaminantů a škodlivin....

  AQUA VIVA kartuš je náhradním filtrem pro výměnu původního z Vaší instalační sady. Životnost filtrační kartuše je 3600l přefiltrované vody. Po tomto množství je nutné filtr vyměnit. Výměna je jednoduchá:

  Návod VÝMĚNY.

  1. Zavřete přívod vody do instalační sady (roháček)

  2. Nechte odtéct vodu z kohoutku, až žádná nepoteče

  3. Pomocí klíče z instalační sady povolte závit a vyjměte původní filtrační kartuš

  4. Vložte novou kartuš (šedou částí směrem dolů), zašroubujte závit, otevřete přívod vody a nechte filtrem protéct alespoň 10l vody

  .
   
  Patentovaný filtr AQUA VIVA od společnosti Art Carbon odstraní z Vaší kohoutkové vody cizorodé chemikálie, pesticidy, hormony, trihalometany, chlór a chlorované uhlovodíky, nebezpečné bakterie, viry a mikroplasty.
   
   
  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do:
  18.4.2024
  Značka:Art Carbon
  Záruka:3 roky
  Provozní teplota (?)0,5-35°C
  Průtok (?)2,5-3,5 l/min
  Životnost (?)3600 l
  • Cena:
  • 2 499 Kč / 1 ks
   2 499 Kč
 • Kartuš
  Kartuš
  • 1 z 7
  cartridge krabice filtr6O1A77006O1A77026O1A77016O1A7704cartridge krabice