AQUA VIVA filtrační kartuš

Aqua Viva výměnná kartuš je patentovaný výrobek české společnosti Art Carbon, který zajistí kdekoli je to třeba tu nejčistší kohoutkovou vodu bez kontaminantů a škodlivin. Zároveň tyto filtry, na rozdíl od běžných, nezarůstají viry a bakteriemi, které vyčištěnou vodu znovu kontaminují.  AQUA VIVA je pokrokové řešení, jež zaručí nejlepší možný výsledek – opravdu čistou vodu.

Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: AQTKAR
Značka: Art Carbon
2 499 Kč 2 499 Kč / 1 ks
Kategorie: Eshop
Záruka: 3 roky
Hmotnost: 0.5 kg
? Provozní teplota: 0,5-35°C
? Průtok: 2,5-3,5 l/min
? Životnost: 3600 l
Kartuš
ZDARMAZDARMA
Sbohem znečišťujícím látkám
Sbohem znečišťujícím látkám
Voda z kohoutku vykazuje stále se zhoršující kvalitu, a může obsahovat škodlivé látky. Těmi nejnebezpečnějšími jsou trihalomethany-chlorované organické látky, které vznikají při dezinfekci vody.
10x větší účinnost
10x větší účinnost
Oproti filtrům na bázi aktivního uhlí má filtrační systém AQUA VIVA 10x rychlejší průtok a stačí mu tak kratší doba pro odstranění škodlivin. Uhlíkový filtr by tak musel být 10xvětší nebo by přes něj voda musela protékat 10x pomaleji.
Znovu nezarůstá bakteriemi
Znovu nezarůstá bakteriemi
Testování ukázalo, že uhlíkové filtry již po 14 dnech začnou znovu zarůstat bakteriemi. Náš filtr nezarůstá. Ze zachycených škodlivin tak nevznikají nové, které kontaminují již přefiltrovanou vodu.

AQUA VIVA kartuš je náhradním filtrem pro výměnu původního z Vaší instalační sady. Životnost filtrační kartuše je 3600l přefiltrované vody. Po tomto množství je nutné filtr vyměnit. Výměna je jednoduchá:

Návod VÝMĚNY.

1. Zavřete přívod vody do instalační sady (roháček)

2. Nechte odtéct vodu z kohoutku, až žádná nepoteče

3. Pomocí klíče z instalační sady povolte závit a vyjměte původní filtrační kartuš

4. Vložte novou kartuš (šedou částí směrem dolů), zašroubujte závit, otevřete přívod vody a nechte filtrem protéct alespoň 10l vody

.
 
Patentovaný filtr AQUA VIVA od společnosti Art Carbon odstraní z Vaší kohoutkové vody cizorodé chemikálie, pesticidy, hormony, trihalometany, chlór a chlorované uhlovodíky, nebezpečné bakterie, viry a mikroplasty.
 
 
Zpět do obchodu