Čistá voda chutná lépe
Čistá voda chutná lépe
Vychutnejte si kohoutkovou vodu bez pachuti chloru a jedovatých trihalomethanů z chlorace vody v klidu domova a bez obav.
Sbohem znečišťujícím látkám
Sbohem znečišťujícím látkám
Voda z kohoutku vykazuje stále se zhoršující kvalitu, a může obsahovat škodlivé látky. Těmi nejnebezpečnějšími jsou trihalomethany-chlorované organické látky, které vznikají při dezinfekci vody.
10x větší účinnost
10x větší účinnost
Oproti filtrům na bázi aktivního uhlí má filtrační systém AQUA VIVA 10x rychlejší průtok a stačí mu tak kratší doba pro odstranění škodlivin. Podložené měření na produktovém listě, zpráva z TUL.
Znovu nezarůstá bakteriemi
Znovu nezarůstá bakteriemi
Testování ukázalo, že uhlíkové filtry již po 14 dnech začnou znovu zarůstat bakteriemi. Náš filtr nezarůstá. Ze zachycených škodlivin tak nevznikají nové, které kontaminují již přefiltrovanou vodu.
  • AQUA VIVA nano filtr v instalační sadě s flexi hadicí
  • Doprava zdarma
 • Aqua Viva instalační sada s filtrem je inovativní podbateriový vodní filtr od společnosti Art Carbon.  

  Patentovaný nanofiltr AQUA VIVA od české společnosti Art Carbon je řešením pro čištění kohoutkové vody z řadu určené ke konzumaci. Jeho předností je způsob, kterým vodu čistí  zajišťující  nejen  tu nejčistší kohoutkovou vodu bez kontaminantů a škodlivin při zachování komfortního průtoku a minerálních látek.. Zároveň tento filtr, na rozdíl od běžných, nezarůstá viry a bakteriemi.

  AQUA VIVA je pokrokové řešení, jež zaručí nejlepší možný výsledek – opravdu čistou vodu bez zápachu.

  Snadná instalace i výměna použité filtrační kartuše

  S filtrem Aqua Viva nepotřebujete kupovat balenou vodu.

  Šetříte peníze a přírodu.

   

  Patentovaný filtr AQUA VIVA od společnosti Art Carbon odstraní z Vaší kohoutkové vody cizorodé chemikálie, pesticidy, hormony, trihalometany, chlór a chlorované uhlovodíky, nebezpečné bakterie, viry a mikroplasty.
   
   
  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do:
  18.4.2024
  Značka:Art Carbon
  Záruka:3 roky
  Provozní teplota (?)0,5-35°C
  Průtok (?)2,5-3,5 l/min
  Životnost (?)3600l
  • Cena:
  • 2 999 Kč / 1 ks
   2 999 Kč
 • AQUA VIVA nano filtr v instalační sadě s flexi hadicí
  AQUA VIVA nano filtr v instalační sadě s flexi hadicí
  • 1 z 8
  AQUA VIVA nano filtr v instalační sadě s flexi hadicíAQUA VIVA nano filtr v instalační sadě s flexi hadicíAQUA VIVA nano filtr v instalační sadě s flexi hadicí6O1A7704set1filtr zluty kartuse a krabiceE76B970B E9D6 4083 AB58 CE7D281A4194 1 105 c